Ayakkabı & Çanta Xml Bayiliği

Tarih: 20.03.2023 20:36
Ayakkabı & Çanta Xml Bayiliği
Ayakkabı & Çanta Xml Bayiliği konulu bu makalemizde siz değerli ziyaretçilerimize sıfır sermaye ve stok tutma derdi olmadan Pazar yerlerinde yapmış olduğunuz işlemlere istinaden kaynak sunabilmeyi hedefliyoruz.
Ayakkabı & Çanta Xml Bayiliği konulu bu makalemizde siz değerli ziyaretçilerimize sıfır sermaye ve stok tutma derdi olmadan Pazar yerlerinde yapmış olduğunuz işlemlere istinaden kaynak sunabilmeyi hedefliyoruz.

Klasik ticarette belirli bir sermaye, dükkan, kira ve benzeri gibi maliyetlerle karşılaşan işletmeler gelinen noktada işlerini internet üzerinden ürünlerini pazarlamak noktasında geliştirmeye giderler.

İnternet üzerinden yapılan elektronik ticarette ise genellikle stok bulundurma, yüksek depo maliyetleri, personel maliyetleri, kargo maliyetleri ve benzeri gibi sürpriz ve yüklü maliyetlerle karşı karşıya kalırlar.

Ayakkabı & Çanta Xml Bayiliği hizmetimiz ile ilgili kategoride yüzlerce çeşit bay bayan ayakkabı ve bay bayan çanta çeşitleriyle hizmet sağlamaktayız.

Her geçen gün ürün gamımıza bir yenisini eklemekteyiz. Her gün ürün ekleyen mağazaları pazaryeri algoritmalarının çok sevdiğini ve üst sıralara taşıdığını biliyoruz.

İşletmelerin hali hazırda pazaryerlerinde satışa sunmuş olduğu kendi ürünlerin yanı sıra daha çok müşteriye daha geniş ürün yelpazesi ile hitap etmeleri adına dropshipping hizmetimizden bahsetmek istiyoruz.

Ayakkabı & Çanta Xml Bayiliği Stoksuz Satış

Ayakkabı & Çanta Xml Bayiliği Stoksuz Satış hizmetimiz sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz ücretsiz xml hizmetimiz ile pazaryerlerinize entegrasyonlarınız aracılığı ile ekleyeceğeniz her gün güncellenen ve hali hazırda binlerce stok çeşidinden oluşan ürün yelpazemizden dilediğiniz kategoriyi ekleyebilir, yayınlayabilir ve gelen siparişlerin tüm kargolama süreçlerinin tarafımızdan yönetilmesini tercih edebilirsiniz.

Bu hizmet çeşidinde döngü şu şekildedir : siz pazaryerinde bizim xml imizden gelen ürünleri yayınlarsınız, kar marjınızı eklersiniz ve siparişiniz geldiğinde bize bildirirsiniz. Bizler de sizin adınıza ürünü müşterinize kargo ederiz.

Hali hazırda tüm pazaryerlerine hizmet sağlamakta olan firmamız siz değerli müşterilerimizin de ihtiyaçları doğrultusunda kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Gelen siparişler aynı gün tanzim edilerek güncellenir ve siz değerli bayilerimizin direktifleri doğrultusunda almış olduğunuz pazaryeri ile entegre bir şekilde kargolaması gerçekleştirilir. Sizlere sadece müşterinizin pazaryerinden aldığı siparişi bize bildirmek düşer.

Ayakkabı & Çanta Xml Bayiliği Stoksuz Satış Siz Satın Biz Gönderelim

Artan kargo maliyetleri, personel istihadamı, başlı başına ve en büyük maliyet olan stok tutma derdi olmadan ürünlerimizi siz satın biz sizin adınıza gönderelim.

Alanında uzman ekibimizle tüm pazaryeri siparişleriniz aynı gün kargoya verilecek şekilde tanzim edilmekte ve kargoda hasar görmeyecek şekilde özenle paketlenmektedir.

Sizler de ücretsiz xml bayiliği hizmetimizden faydalanmak isterseniz ücretsiz kayıt formumuzu doldurabilirsiniz.
 
Yükleniyor...